Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Громадські слухання

Переглядів: 162

  14 червня  2018 року   за участі голови районної державної адміністрації Жосана В.П., голови районної ради Висоцького П.Т., селищного голови Москаленка М.Л., представників  громади  селища відбулися громадські обговорення,  щодо містобудівної документації по детальному плану території земельної ділянки під забудову теплової   електростанції  загальною площею 2га.     

Новий об’єкт «зеленої» енергетики постане на території Врадіївської селищної громади. Потужність майбутнього об’єкта передбачається на рівні 5 МВт,  поруч з ним проходить лінія 10 кВ, тож проблеми зі «скиданням» електроенергії у загальну мережу не передбачається. На території будуть збудовані трансформаторна підстанція, пожежна водойма на 30 кубометрів води, господарські приміщення.

На слуханнях були присутні представники  інвестора – компанії   ТОВ «Сінга Енерджі» які  розповіли про переваги, які  отримає місцева громада від сусідства з тепловою станцією, це і соціальне партнерство у розмірі до 1% від чистого прибутку, 35-45 нових робочих місць для мешканців селища та інше.

« повернутися до списку новин