Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 43

       20 грудня 2019 року  під головуванням Л.Цуркан відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

       В роботі комісії взяли участь голова районної ради П.Висоцький, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації   Кравченко В., начальник фінансового управління Колісніченко М.. 

       На протязі засідання депутатами було розглянуто 21 питання.

      Члени постійної комісії заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року,  про внесення змін до районного бюджету Врадіївського району на 2019 рік. Найбільше уваги було приділено головному документу району – проєкту районного бюджету на 2020 рік.. Доповів з цих питань Колісніченко М..   Інформуючи присутніх, доповідач проаналізував заплановані надходження до районного бюджету в розрізі податків, а потім і видатки по розпорядниках коштів.

            Також депутати розглянули проекти рішень:  «Про внесення змін до районної  Програми „Питна вода Врадіївщини  на                         2006 - 2020 роки ”,  «Про затвердження Порядку складання, затвердження фінансового плану комунальними некомерційними підприємствами галузі охорони здоров’я Врадіївського району та контролю за його виконанням»,  «Про затвердження витрат на утримання виконавчого апарату районної ради»,  «Про організацію звітів депутатів  районної ради перед виборцями», «Про план роботи Врадіївської районної ради на 2020 рік» та інші. Заслухавши доповідачів з даних питань  погодили запропоновані проєкти рішень  винести на розгляд чергової сесії районної ради.

            На кінець роботи члени комісії затвердили План роботи та Перспективний план засідань постійної комісії на 2020 рік.

« повернутися до списку новин