Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Святкові заходи до дня працівників культури

Переглядів: 44

            Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва.  Свято засноване з метою відзначення вагомого внеску працівників культури та представників народного мистецтва у відродження української національної культури, стимулювання розвитку народної творчості, активній культурно-просвітницькій діяльності.

          Відтак, 11 листопада 2019 року в актовому залі дитячої музичної школи зібралося поважне товариство представників культури та майстрів народного мистецтва аби відзначити своє професійне свято.
          На захід було запрошено керівництво району, селища, працівників будинків культури в районі, бібліотекарів, викладачів дитячої музичної школи, аматорів народного мистецтва. 
          Найкращих представників галузі, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва було нагороджено  Почесними грамотами та Подяками.

        Після урочистої частини, відбувся святковий концерт, за участі вихованців дитячої музичної школи, викладачів дитячої музичної школи та працівників районного будинку культури.

« повернутися до списку новин