Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання чергової сесії районної ради

Переглядів: 128

 21  грудня 2018 року  відбулося чергове пленарне засідання 23- ї сесії  районної ради сьомого скликання. Цьому передувала робота  засідань профільних постійних депутатських комісій, на яких  депутати погодили перелік питань  сесії районної ради.

У роботі сесії взяли  участь перший заступник голови районної державної адміністрації Кравченко В., начальник Врадіївського відділу ГУНП в Миколаївській області Пелех М., перший заступник керівника Первомайської місцевої прокуратури  Боровський В.,керівники установ та організацій району,  селищний та сільські голови,. 

         Розпочали свою роботу депутати із  затвердження порядку денного сесії,   після чого  перейшли до розгляду питань.
        Депутати заслухали звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Врадіївського району за 9 місяців 2018 року, розглянули проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Врадіївського району на 2018 рік». Доповідав з даних питань начальник фінансового управління Колісніченко М..

     Ключовим питанням, враховуючи терміни, визначені Бюджетним кодексом України, стало прийняття основного фінансового документу Врадіївського району на 2019 рік.  Після детального  обговорення  депутати прийняли  основний фінансовий документ району  на  2019 рік.

          Депутати заслухали звіти про стан боротьби зі злочинністю, охорони порядку та результатів діяльності на території Врадіївського району за період 2017-2018 років та про результати діяльності органів прокуратури на території Врадіївського району за 2018 рік.

          Також було обговорено та розглянуто ще низку питань, які стосувались затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  ,    реорганізації Врадіївської центральної лікарні, затвердження  Переліку підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища Врадіївського району засновниками яких є районна рада, призначення Янкової В. на посаду директора опорного закладу загальної середньої освіти «Новопавлівська ЗОШ –ІІІ ступенів, призначення Андрустк О. на посаду директора Новомихайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розглянули та затвердили План роботи районної ради на 2019 рік.  Прийняли Програму розвитку малого  і середнього підприємництва  у Врадіївському районі на 2019-2020 роки та Інвестиційну програму комунального підприємства «Врадіївське житлово-комунальне господарство» на 2019рік. .
          В результаті своєї роботи депутати   ухвалили проекти рішень з усіх 36 -ти питань порядку денного.

« повернутися до списку новин