Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

Переглядів: 148

     27 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій. Провела засідання заступник голови постійної комісії Ростова О.М.. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Висоцький П.Т., заступник голови районної ради Цибульський В.М., перший заступник голови райдержадміністрації Кравченко В.В., заступник голови райдержадміністрації Боровицький І.В..

     Члени комісії детально обговорили звіт про виконання районного бюджету Врадіївського району за 2017 рік та зміни до районного бюджету на 2018 рік, який представила заступник начальника фінансового управління Скумбрій О.А..

            Розглянули  проекти рішень: «Про реорганізацію комунального закладу «Врадіївський районний  центр   первинної медико-санітарної допомоги»», «Про затвердження Програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг у Врадіївському районі на 2018-2020 роки», «Про затвердження районної Комплексної програми захисту прав дітей Врадіївського району «ДИТИНСТВО» на 2018-2020 роки», «Про затвердження Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Врадіївському районі на 2018-2020 роки».

            Завідувач сектору економічного розвитку райдержадміністрації Козакова Л.Ф. доповіла про необхідність внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Врадіївському районі на 2013-2018 роки, а саме на виконання заходу «Будівництво, розширення та реконструкція споруд, придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових та інших с/г і промислових відходів» передбачити фінансування з державного бюджету на  придбання сміттєвоза та контейнерів для ТПВ.

            За підсумками розгляду даних питань члени комісії  прийняли висновок винести їх на розгляд чергової сесії районної ради.

            Також розглянули проект рішення «Про схвалення Програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих повноважень у Врадіївському районі на 2018-2020 роки». З даного питання прийняли рішення направити його на доопрацювання, для подальшого винесення на розгляд чергової сесії. 

             По завершенню члени  комісії погодили порядок денний чергової XVII сесії районної ради.

« повернутися до списку новин