Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

День районної ради в Адамівській сільській раді

Переглядів: 128

Відповідно до плану основних заходів , що проводяться районною радою та її виконавчим апаратом , 26 липня 2018 року  було проведено День районної ради в Адамівській сільській раді . В роботі взяли участь голова районної ради Висоцький П.Т., заступник голови районної ради Цибульський В.М., депутат районної ради сьомого скликання Степанок Т.М.,  сільський голова Потреба Н.В., апарат районної ради та депутати сільської ради.

В рамках роботи делегація відвідала фельдшерсько-акушерський пункт, де було обговорено стан функціонування та його потреби. Після огляду було відмічено про відмінний стан закладу та подякували завідуючій Войтковській Л.В.  за сумлінне виконання своїх обов’язків.

Відвідали також Адамівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.  У розмові з директором школи Степанок Т.М. знайомились з матеріально-технічним забезпеченням  закладу та його основними проблемами. Поспілкувалися з працівниками педагогічного колективу , які поділилися своїми спільними здобутками.  Слід відмітити, що завдячуючи директору школи , згуртованості  колективу   власними силами, було проведено капітальний ремонт всередині приміщення.

Після робоча група завітали до наймолодших представників громади, в  дитячий садочок  « Веселка» , який очолює  Урденко В.І.. У закладі панує чистота, тепло і затишок. Особливо вразила кімната, де представлено ручна робота майстрів на тему українського фольклору, що дає змогу прививати дітям змалку любов до батьківщини та української  культури.

На завершення голова районної ради провів зустріч з депутатським корпусом сільської ради, представниками громади.

В ході роботи керуючою справами виконавчого апарату районної ради Гончаренко І.Ю. було надано методичну допомогу з питань кадрового та загального діловодства.

« повернутися до списку новин