Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Урочисті заходи

Переглядів: 129

      6 грудня в Україні святкують  День Збройних Сил України –   свято, яке сьогодні стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги .

      7 грудня в Україні відзначають  День місцевого самоврядування.  Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме допредставників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

        З нагоди цих свят 6 грудня 2018 року  відбулись урочистості , в яких взяли участь голова районної  ради Висоцький П., голова районної державної адміністрації Жосан В., військовий комісар Врадіївського районного військового комісаріату           Петренко Р. ,  депутати всіх рівнів, трудові колективи установ, організацій району, представники виконавчого апарату  селищної та сільських рад, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції, керівники громадських організацій.

      Урочисте зібрання розпочалось із вітальних промов очільників  району.

       Після чого відбулась церемонія нагороджень.

    Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь   в антитерористичній операції»  та грамотою до відзнаки за організацію та доставку гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні антитерористичної операції було нагороджено волонтера, учасника антитерористичної операції Макарука О. та волонтера, голову районної громадської організації «Солдатські матері Врадіївщини» Боровик Т..

      Учасникам антитерористичної операції керівництво району вручили Подяки за героїзм, мужність та патріотизм, виявлені під час проведення антитерористичної операції та документацію на земельну ділянку .

      Колективу Врадіївського районного військового комісаріату на чолі з військовим комісаром Петренко Р. висловили Подяку за сумлінну працю, професіоналізм, відданість своїй справі.

    До Дня місцевого самоврядування було нагороджено Грамотами та Подяками  кращих представників місцевого самоврядування за багаторічну плідну працю, відповідальне  ставлення до виконання обов’язків , за значний внесок в соціально-економічний  розвиток громади.

     Завершенням урочистого заходу стали виступи солістів районного будинку культури та фольклорного колективу  «Мрія» з с.Новопавлівка.  

 

« повернутися до списку новин