Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 70

20 червня 2019 року голова постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій Цуркан Л. провела чергове засідання постійної комісії, за участі голови районної ради Висоцького П., начальника фінансового управління районної державної адміністрації Колісніченка М., начальника відділу освіти  районної державної адміністрації Кушнір Н..

На порядку денному комісії було 7 питань, це : «Про звіт голови районної ради», "Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року", «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуального визначеного майна зі спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад сіл, селища Врадіївського району», «Про передачу майна з балансу відділу освіти районної державної адміністрації на баланс КП «Врадіївське ЖКГ» та інші.

      Заслухавши доповідачів, з кожного питання депутати  прийняли рішення винести дані проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради.

« повернутися до списку новин