Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання XXV чергової сесії районної ради

Переглядів: 104

        20 червня 2019 року під головуванням голови районної ради Висоцького П. відбулось засідання XXV сесії районної ради сьомого скликання.

       На засіданні були присутні голова районної державної адміністрації, депутат Миколаївської обласної ради Жосан В, начальник Врадіївського ВП ГУНП в Миколаївській області Пелех М., керівники установ, організацій району, селищний та сільські голови.

       На порядку денному було 9 питань, які детально були розглянуті на профільних депутатських комісіях .

        Про свою діяльність за 2018 рік прозвітував голова районної ради Висоцький П.. Зауважив: «що сьогоднішній мій звіт  є результатом спільної діяльності виконавчого апарату, всього депутатського корпусу районної ради, районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, селищного та сільських голів, районних осередків політичних партій, громадських організацій». Подякував всім за розуміння та підтримку, активну громадську позицію , прагнення працювати на благо району.

         Про виконання районного бюджету Врадіївського району за  перший квартал 2019 року доповів начальник фінансового управління Колісніченко М..

         Кушнір Н., начальник відділу освіти районної державної адміністрації довела до відома присутніх про необхідність передачі індивідуального визначеного майна, а саме:   17 ноутбуків, кабінету біології та географії. зі спільної власності територіальних громад сіл, міст Миколаївської області  у комунальну власність територіальних громад району. Після обговорення депутати прийняли рішення про надання згоди на безоплатну передачу зазначеного майна. Також, доповідач ознайомила депутатів з проектами рішень «Про виділення та передачу майна з балансу відділу освіти районної державної адміністрації на баланс КП «Врадіївське ЖКГ» та «Про підвіз учнів до навчальних закладів Врадіївського району» З даних питань були прийняті відповідні рішення.

        Депутатами було заслухано та затверджено районну програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Врадіївського району на 2019-2020 роки».

« повернутися до списку новин