Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради

Переглядів: 175

         28 березня 2018 року під головуванням голови районної ради Висоцького П.Т. відбулась чергова сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

          В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації, депутат Миколаївської обласної ради  Жосан В.П., перший заступник голови райдержадміністрації Кравченко В.В., заступник голови райдержадміністрації Боровицький І.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, селищний та сільські голови.

      На початку роботи сесії Жосан В.П. та Висоцький П.Т. вручили КЗ «Врадіївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 8 одиниць комп’ютерної техніки, придбаної за рахунок районного бюджету.

          Затвердивши порядок денний, до якого внесено 18 питань,  депутати перейшли до їх розгляду .

        Заслухали звіт голови райдержадміністрації Жосана В.П. про виконання делегованих районною радою повноважень за 2017 рік. Доповідач подякував депутатському корпусу районної ради, керівникам підприємств та організацій за активну роботу та позитивну співпрацю, а також зазначив, що для досягнення кращих результатів необхідно час, але поступово нам вдасться реалізувати ще багато позитивних проектів.Після доповіді виступили депутати районної ради Писаренко Л.В., Бунієвська С.М., начальник КП «Врадіївське ЖКГ» Ковальчук М.О., Покровський сільський голова Ковтун Р.П.,  директор районної  гімназії Тірон Л.Г.,  подякували голові за надання допомоги у вирішенні нагальних проблем, співпрацю та взаєморозуміння.

           Про виконання районного бюджету  за 2017 рік, та про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік доповіла заступник начальника фінансового управління Скумбрій О.А.. Виступаюча довела до відома присутніх , що звіт був публічно представлений на розширеній нараді при голові райдержадміністрації та розміщений на сайті районної ради. Питання щодо внесення змін до районного бюджету розглядалось на засіданні постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.  , тому коротко зупинилась на основних показниках. Заслухавши доповідача депутати прийняли рішення затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік. Зміни до районного бюджету на 2018 рік взяти до відома..

         У ході пленарного засідання було розглянуто ще 15 питань порядку денного, які були детально розглянуті опрацьовані  попередньо  на засіданнях  постійних комісіях районної ради. Заслухавши доповідачів по даним питанням ,  депутатами було прийняті відповідні рішення.

« повернутися до списку новин