Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Зустріч народного депутата України Дирдіна М. з громадою Врадіївщини

Переглядів: 55

22 вересня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулась   зустріч народного депутата України по 132 округу Дирдіна М.Є. з громадою Врадіївського району,   керівниками організацій, установ на чолі з їх трудовими колективами, сільськими головами, депутатами районної ради, представниками громадських організацій. Зустріч відбувалась за участі голови районної ради Висоцького П., першого заступника голови районної державної адміністрації Кравченка В., селищного голови Москаленко М., помічників народного депутата Саковського С. та Порхуна В..

 Спочатку Максим Євгенович довів до відома присутніх  про свою роботу в парламенті,  про законопроекти, які нещодавно були прийняті, а також про ті питання, над якими нині працює  українська влада.

Далі зустріч проходила в у форматі діалогу «Питання-відповідь». Жителі мали змогу поставити запитання народному обранцю та почути на них відповіді. Серед найбільш актуальних було питання, щодо недопущення закриття  на території району філії «Врадіївський райавтодор»,  про зняття коефіцієнту з транспортування газу, повернення бюджетних коштів на водогін смт Врадіївки та інші.

Жодне питання не залишилось без уваги народного депутата. Оскільки , в силу своєї професійної зайнятості, він не в змозі вирішувати всі проблемні питання самотужки, тому запропонував громадянам звертатися до своїх помічників.

  На кінець зустрічі Максим Євгенович  закликав до співпраці та запропонував свою допомогу як народного депутата у відстоюванні інтересів нашого району та його жителів. 

« повернутися до списку новин