Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Урочистий захід до Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 81

      Місцеве самоврядування – це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

     5 грудня 2019 року   відбулися  урочистості до Дня місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району - депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських та селищних голів,  керівників та представників відділів і управлінь районної державної адміністрації.

        Зі словами вітання до колег та присутніх виступив голова районної ради П.Висоцький. Він наголосив, що це свято громади кожного села та селища, кожного мешканця. Висловив вдячність усім депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування. Побажав нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх мрій і сподівань.

       Привітали усіх зі святом також  перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації В. Кравченко, Врадіївський селищний голова Москаленко М., депутат районної ради сьомого скликання Степанок Т., Покровський сільський голова Ковтун Р.

         Кращих депутатів , представників місцевого самоврядування було нагороджено почесними грамотами та подяками.

         По закінченні урочистих заходів відбувся святковий концерт, підготовлений учасниками районного Будинку культури.

« повернутися до списку новин