Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

День районної ради в Нововасилівській сільській раді

Переглядів: 133

28 листопада 2018 року , відповідно до плану роботи районної ради відбувся день районної ради у Нововасилівській сільській раді. В роботі взяли участь заступник голови районної ради В.Цибульський, голова сільської ради С.Тлуста, начальник організаційного відділу районної ради О.Кунцяк, виконавчий апарат районної ради.

      Робоча група відвідала заклади соціальної сфери школу, дитячий садочок, фельдшерський пункт, сільський будинок культури, бібліотеку.

      Відвідуючи Нововасилівську ЗОШ, делегація мала можливість переконатись , що в приміщенні тепло. В навчальному закладі створені всі умови для повноцінної роботи педагогів та учнів . Вразив куточок , де розміщено світлини героїв, ветеранів усіх часів, короткі описи головних воєнних подій, що дає змогу школярам знати історію власного краю. Також є куточок українського фольклору, що прививає дітям   любов до України, її культури та традицій. В.Цибульський провів зустріч з педагогічним колективом, обговоривши основні досягнення та проблемні питання.

Після навчального закладу, завітали до дитячого садочка. За словами завідуючої дитячого закладу   – дітки мають змогу в групі навчатися, гратися, бавитися, отримувати задоволення від спілкування. 

      Оглянувши заклад делегація відмітила привабливий вигляд всередині приміщення, належні умови  , констатувавши що, тут є все щоб дітки зростали в оточенні краси та комфорті.

       Далі учасники робочої групи відвідали фельдшерський пункт , сільський будинок культури та бібліотеку. Разом з керівниками цих закладів   оглянули приміщення та обговорили нагальні проблеми.

        За підсумками робочої поїздки буде підготовлена узагальнена інформація та визначені рекомендації для подальшої роботи щодо розвитку території Нововасилівської сільської ради.

« повернутися до списку новин