Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Звернення Кам'янської районної ради

Переглядів: 21

 

КАМ’ЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

 

28.02.2020 р.                                                                        № 53-18 /VІІ

Про звернення депутатів Кам’янської районної

ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо

відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу

 

         Відповідно до статей 43, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції депутатів Кам’янської районної ради та реагуючи на звернення  громадських організацій, районна рада

вирішила:

         1. Схвалити текст  звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України (додається).

         2. Направити дане рішення до Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України.

         3. Звернутись до інших місцевих рад України щодо підтримки даного звернення.

         4. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Кам’янської районної ради та надіслати місцевим засобам масової інформації.

         5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики.

 

 

 

 

Голова   ради                                                                     С. Сундуков

 

Додаток

до рішення районної ради

від 28.02.2020 року № 53-18 /VIІ

 

Про звернення депутатів Кам’янської районної

ради до Президента України та Премєр-міністра України щодо

відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу

 

Ми, депутати Кам’янської районної ради, реагуючи на письмове звернення громадських організацій міста і району, звертаємось до Президента України та Прем’єр-міністра України з вимогою скасувати додаткову необґрунтовану абонпплату за транспортування газу, введену постановою НКРЕКП.

Не зважаючи на те, що в цьому році, через сприятливі погодні умови, споживання газу є значно меншим, уряд у розрахунках заклав дані за попередній рік. Таким чином, наші мешканці району та всі українські громадяни сплачують значно більшу суму за фактично не надані послуги. Це є справжня зневага до наших жителів та всіх українців.

Окрім того, вимога щодо сплати за транспортування, попри те, що люди не користувались газом, є безпідставною і порушує Закон України “Про захист прав споживачів”. 

У всіх наших навчальних закладах та адміністративних установах проводяться жорсткі заходи економії, багато з них систему опалення переведено на альтернативні джерела.  Не зважаючи на це, Уряд хоче цю суму економії забрати у людей у вигляді додаткової оплати за газ. Це є справжній удар по фінансовому становищу малозабезпечених верств, особливо пенсіонерах та кожній українській сім’ї у цілому.

Вважаємо, абонплату за транспортування газу абсурдною і несправедливою, адже більшість мереж будувалися силами і коштом самих людей, або за рахунок місцевих бюджетів, тобто коштом платників податків.

Враховуючи вище викладене, ми депутати Кам’янської районної ради,  вимагаємо від Президента України та Прем’єр-міністра України скасувати абонплату за транспортування газу.

Ми вимагаємо поваги до українського народу.

 

Схвалено на 53 сесії

Кам`янської районної ради

сьомого скликання

28  лютого 2020 року

 

 

 

« повернутися до списку новин