Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання Штабу координації дій та запобігання поширенню випадків COVID 19

Переглядів: 32

20 березня 2020 року  під головуванням П.Висоцького  відбулось засідання Штабу щодо координаціїдій та запобігання поширенню випадків COVID 19.

Члени Штабу розглянули про стан вирішення проблемних питань минулого засідання та нових:

 1. Робочій групі здійснити перевірку роботи приватних підприємств щодо виконання ними протоколу комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації.

Кравченко Василь Вікторович повідомив, що робоча група буде щоденно здійснювати обстеження приватних підприємств, виявляти тих, що працюють. Також робоча група буде здійснювати перевірку осіб, які за повідомленнями жителів селища, повернулися із-за кордону, перед виїздом буде проводитися інструктаж щодо дій при спілкуванні з такими особами.

 1. Т.в.о. директора КНП «Врадіївський РЦ ПМСД» щоденно надавати секретарю комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації списки осіб, що повернулися із-за кордону та копії розписок про самоізоляцію.

Антонюк Тетяна Сергіївна щоденно до 11.00 години подаватиме інформацію щодо осіб, що повернулися із-за кордону та копії розписок про самоізоляцію.

 1. Розгляд заяви ФОП Федюк щодо дозволу на торгівлю насінням.

Членами Штабу розглянуто заяву ФОП Федюк (копія додається) та вирішено дозволити здійснювати торгівлю насіннєвою продукцією, так як в даний період часу це є важливим для населення. Секретарю підготувати та надати відповідь.

 1. Здійснити обхід аптек на предмет наявності масок та антисептичних засобів.

Головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації здійснено обхід наявних на території селища аптек. За інформацією керівників аптек масок та антисептичних засобів в наявності немає, всі чекають поставки даної продукції.

 1. Вирішити питання щодо оповіщення населення щодо корона вірусної інфекції.

Бондаренко Руслан Олександрович та Антонюк Тетяна Сергіївна записали звернення до нас населення щодо корона вірусної інфекції. Матеріал надали місцевому кабельному телебаченню, яке буде транслювати запис. На офіційному сайті райдержадміністрації та на сторінці в соціальній мережі Фейсбук постійно висвітлюється інформацію про COVID-19.

 1. Провести перемовини з власником швейної майстерні з питання виготовлення масок.

Кравченко Василь Вікторович повідомив, що проведено перемовини з власником швейної майстерні, ціна одноразової маски складає 7,5 грн/шт.., а маски багаторазового використання 45 грн/шт.. На даний час майстерня займається виготовлення замовлення для райдержадміністрації на 200 шт. масок одноразового використання.

Також членами штабу розглянуті 

Проблемні питання:

 1. Здійснити обстеження мотельного комплексу ПП «Салем-К» та з’ясувати чи можливо використовувати його як місце обсервації (ціна проживання та харчування за добу).
 2. Антонюк Тетяні Сергіївні щоденно проводити детальний інструктаж для робочої групи.
 3. Робочій групі посилити контроль щодо роботи приватних підприємств.
 4. Висоцькому Петру Тимофійовичу разом з Москаленко Миколою Леонідовичем врегулювати питання щодо постачання масок для аптек району. за необхідності знайти постачальника.
 5. Бондаренко Руслану Олександровичу домовитися з магазинами про озвучення аудіозапису про COVID-19 в їх приміщенні.
 6. Коротченко Андрію Миколайовичу провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з ПП Боровик та ПП Поліщук щодо здійснення їх діяльності в умовах карантину та довести  до відома протокол № 7 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації.
 7. Москаленко Миколі Леонідовичу врегулювати питання щодо торгівлі продуктами харчування (овочі, фрукти), а саме рекомендувати особам, що здійснювати продаж даної продукції тільки на території щоденного ринку та у фасованому вигляді.
 8. З метою виявлення осіб, що повернулися із-за кордону залучити депутатський корпус Врадіївської селищної ради.
 9. Колісніченку Михайлу Григоровичу підготувати звернення до фермерських господарств щодо спонсорської допомоги на попередження поширення територією району коронавірусної інфекції. Провести роботу з головами сільських рад щодо виділення коштів з місцевих бюджетів. Розглянути можливість виділити кошти з матеріального резерву району на попередження надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням територією району коронавірусної інфекції.
 10. Заява ЧП Сідлецька щодо здійснення торгівлі квітами (копія заяви додається).

 

 

 

« повернутися до списку новин