Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 89

07 лютого 2019 року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики , культури, освіти, молоді, духовності, фізичної культури та спорту, та соціального захисту населення, праці, охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства. Провела засідання голова постійної комісії    Бунієвська С., за участі голови районної ради Висоцького П., заступника голови районної ради Цибульського В., головного лікаря Врадіївської ЦРЛ Ростової О., начальника УСЗН Писаренко Л., директора централізованої бібліотечної системи Котляр Л., завідувача сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату районної державної адміністрації Балабан О.

Всі питання, які були винесені на розгляд комісії, були детально вивчені та опрацьовані.

Члени комісії заслухали про хід виконання районних Програм , що знаходяться на  постійному контролі комісії, а саме: боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року; запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки; розвитку освіти Врадіївського району на 2017-2021 роки; програму зайнятості населення Врадіївського району на період до 2020 року; соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року; «Безбар’єрна Врадіївщина» на період 2016-2020 років та Програму підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016-2020 роки. Заслухавши доповідачів з даних питань були прийняті відповідні рекомендації.

Розглянули проекти нових районних Програм: розвитку фізичної культури і спорту у Врадіївському районі на 2019-2020 роки ; оздоровлення та відпочинку дітей Врадіївського району на 2019-2023 роки; сприяння розвитку громадянського суспільства у Врадіївському районі на 2019-2020 роки. Після детального вивчення зазначених проектів Програм  прийнято рішення винести,  на розгляд чергової сесії районної ради, для їх затвердження.

На сам кінець засідання  голова постійної комісії Бунієвська С. довела до відома присутнім інформацію, яка надійшла від                                                                                                                     Первомайського міськрайонного відділу лабораторних досліджень  щодо епідемічної ситуації та моніторингові дослідження об’єктів навколишнього середовища на території Врадіївського району у 2018 році.

« повернутися до списку новин