Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

День районної ради в Покровській сільській раді

Переглядів: 182

Відповідно до плану роботи 22 серпня 2018 року відбувся день районної ради у Покровській сільській раді, за участі заступника голови районної ради Цибульського В.М., сільського голови Ковтун Р.П., виконавчого апарату районної ради, працівників та  депутатського корпусу  сільської ради.

               В ході роботи делегація відвідала соціально- культурні заклади с. Покровське  фельдшерський пункт,  дитячий садочок,  школу,  сільську бібліотеку. Ознайомились з їх  досягненнями та проблемними питаннями. 

              Проаналізували організацію роботи сільської ради під час проведення зустрічі з депутатським корпусом сільської ради,  керівниками закладів соціальної сфери, представниками громади.

               Сільський голова Ковтун Р.П. розповіла про проведену роботу за період 2017-2018 років. Зупинилась на конкретних досягненнях та  надбаннях. При цьому зауважила: «Все, що зроблено, досягнуто завдяки активної участі та підтримки депутатського корпусу сільської ради  та  не байдужих жителів села».  Поділилась  планами на майбутнє: це і заміна вікон на приміщенні школи, і придбання кондиціонеру  зима - літо в дитячий садочок, і облаштування місця для проведення святкових заходів, і встановлення в центрі села обеліску зі списком загиблих воїнів, і  відкриття Дошки пошани та інше .   

              Перед присутніми виступив заступник голови районної ради Цибульський В.М.. Довів до відома  всіх присутніх про проведену роботу районною радою за період 2018 року.  Підсумовуючи об’їзд закладів соціальної сфери зазначив: «Охайний парк, гарний ФП, чудова бібліотека, затишний дитячий садочок, школа. Усі досягнення здобуті спільними зусиллями направлені на те, щоб мешканці відчували себе комфортно».  На останок подякував всім   учасникам, які взяли участь у проведенні дня районної ради. Побажав миру, здоров’я, гарного настрою і на далі працювати на благо своєї громади.

              В ході роботи керуюча справами виконавчого апарату    районної ради Гончаренко І.Ю. надала методичну допомогу секретарю сільської ради з питань ведення діловодства сільської ради.

« повернутися до списку новин