Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 77

21 березня 2019 року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку та захисту прав громадян. Провів засідання голова постійної комісії Цихоня Д.. В роботі взяли участь  заступник голови районної ради Цибульський В., перший заступник голови районної державної адміністрації Кравченко В., головний лікар Врадіївської ЦРЛ  Ростова О., завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Козакова Л..

Депутати розглянули проекти рішень: про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Врадіївська центральна районна лікарня» Врадіївської районної ради, Миколаївської області; про затвердження районної Програми територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Врадіївському районі на 2019 рік; про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування у Врадіївському районі на 2019-2022 роки та інші.

Заслухавши доповідачів з даних питань  та після обговорення прийняли рішення винести зазначені проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради.

« повернутися до списку новин