Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

100-річчя утвореня Доброжанівської сільської ради

Переглядів: 164

          26 жовтня 20018 року  у  селі Доброжанівка  відбулося святкування 100 - річчя утворення Доброжанівської сільської ради.

          Святкова програма проходила біля приміщення сільської ради. З  10-00  години жителі села насолоджувалися грою духового оркестру, який звучав до відкриття святкової програми. Сільський голова Власюк О.Є. гостинно зустрічала гостей  біля святкової арки

          Святкування розпочалося відкриттям галереї «Дорогою сторіччя», де було представлено портрети 12 –ти сільських голів, які працювали  в Доброжанівській сільській раді з моменту утворення. 

           На святі були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації   Кравченко В.В., начальник фінансового управління  Колісніченко М.Г., сільські голови сусідніх сільських рад, завідуючі установ Доброжанівської сільської ради, настоятель Новопавлівської церкви отець Іван Шовкопляс, сільські голови минулих скликань та жителі сільської ради.

                   Перший заступник голови районної державної адміністрації  Кравченко В.В. привітав усіх зі святом, та вручив Почесну грамоту колективу сільської ради з нагоди святкування 100 - річчя утворення Доброжанівської сільської ради.

                   Майже усі гості прибули з подарунками, в свою чергу сільський голова Власюк О.Є. вручила подарунки сільським голова минулих скликань та секретарю сільської ради. Усі завідуючі та директори освітніх, медичних та культурних закладів отримали Подяки та слова вдячності за успішну працю в сільській раді.

                    Концертна програма тривала майже 3 години , і не зважаючи на прохолодну погоду артисти втримали глядачів до завершення святкової програми

« повернутися до списку новин