Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річницю виведення військ з Афганістану

Переглядів: 25

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річницю виведення військ з Афганістану.  У переддень цієї пам’ятної дати, щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тій війні, у районному центрі відбулись заходи. 

Урочистою ходою керівництво району, громадськість селища та молодь вирушили до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам де відбулись мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх тих,  хто  віддав своє життя у війні в Афганістані.

З привітальними словами до воїнів-інтернаціоналістів звернулися керівники району голова районної ради Висоцький П., виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації Кравченко В та селищний голова Москаленко М..  

Після мітингу в приміщенні районної державної адміністрації відбувся «круглий стіл» за участі керівників району та воїнів-інтернаціоналістів. 7-ми воїнам було вручені документи на земельні ділянки.

Також учасники бойових дій відвідали та поклали квіти на могили померлих воїнів. Після чого відвідали опорний заклад загальної і середньої освіти – Новопавлівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де навчався загиблий воїн – інтернаціоналіст Павло Еладі.

« повернутися до списку новин