Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

День районної ради в Краснопільській сільській раді

Переглядів: 119

      Відповідно до плану роботи районної ради 26 жовтня 2018 року було проведено день районної ради в Краснопільській сільській раді. В роботі взяли участь заступник голови районної ради Цибульський В.М., Краснопільський сільський голова Пономаренко М.М., апарат районної ради.

       По приїзду до сільської ради, делегацію зустріли сільський голова Пономаренко М.М. та представники громади. Було проведено зустріч, в ході якої  обговорювались основні проблемні питання: це і забезпечення багатодітних та малозабезпечених сімей дровами на зимовий період, і ремонт дороги, і відсутність автобусного сполучення та інше.

      Після зустрічі з громадою робоча група відвідала об’єкти соціальної сфери. 

      Першим об’єктом,   була  Краснопільська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Новопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час спілкування з директором школи    Астрабською Л.М. ознайомились з основними проблемами, а саме: необхідність  проведення    термінового ремонту спортивної зали,  запущення  майстерні в класі  трудового навчання та      інше.  Оглянувши заклад, заступник голови районної ради Цибульський В.М. зазначив , що в цілому заклад працює на належному рівні.                                                 

      Наступним закладом був Краснопільський дитячий садочок «Веселка». Відмітили відмінний стан його утримання, красива і з любов’ю оформлена кімната, ігрова зона. Основною проблемою є, те, що через малу кількість дітей, що відвідують  садочок, він є короткотривалим.   Цибульський В.М. подякував завідуючій дитячого садочка  Шеремет Л.А. Краснопільський д/с «Веселка»    за відданість своїй справі.                                                                                                                             

       Перебуваючи у Федорівській філії НВК опорного закладу Новопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів делегація ознайомилась з організацією роботи установи, познайомились      з      трудовим      колективом   та  наймолодшими  вихованцями. Спілкуючись з директором закладу Дібровою Т.М. та колективом, обговорили основні наробітки та нагальні   проблеми.             

                                                                                                                                                                                                          Відвідавши  сільський будинок культури, бібліотеку,   краєзнавчу кімнату с.Федорівка, робоча група відмітила належний стан закладів та подякували  завідуючим  за сумлінне ставлення до своїх обов’язків.          

        На завершення роботи було підбито підсумки дня районної ради в Краснопільській сільській раді.

 

« повернутися до списку новин