Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 143

25 вересня 2018 року  під головуванням голови комісії   Цуркан Л.В. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та інвестицій, В роботі взяли участь голова районної ради Висоцький П.Т., перший заступник голови районної державної адміністрації Кравченко В.В.

          На початку засідання члени комісії заслухали про виконання районного бюджету Врадіївського району за перше півріччя 2018 року. Розглянули проект рішення про внесення змін до районного бюджету Врадіївського району на 2018 рік. З даних питань доповідала заступник начальника фінансового управління Кузнєцова Т.І..

          Після чого, відповідно порядку денному, члени комісії розглянули ряд листів від  закладів , установ району про виділення додаткових коштів на їх матеріально-технічне забезпечення  та прийняли відповідні висновки та рекомендації.

          Також депутати розглянули проекти рішень «Про підготовку  об’єктів  соціальної сфери Врадіївського району до опалювального періоду 2018 – 2019 років» та  «Про затвердження  передавальних актів основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та іншого майна по закладам освіти». Після заслуховування доповідачів прийняли рішення винести їх на розгляд чергової сесії районної ради.

« повернутися до списку новин