Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

У Врадіївському районі продовжується обговорення Плану перспективного розвитку району

Переглядів: 101

10 грудня 2018 року  проведені  зустрічі заступника голови Врадіївської районної ради Валер’яна Цибульського з депутатським корпусом Адамівської та Новомихайлівської сільських рад, членами виконкому, керівниками об’єктів соціальної сфери сіл, на яких  було розглянуто проект Плану перспективного розвитку відповідних територій на 2019 – 2021 роки. 

Відповідно до Плану перспективного розвитку Адамівської сільської ради у 2019-2021 р.р. передбачено: ремонт доріг в с.Адамівка, с.Новогригорівка, продовження  робіт щодо мереж зовнішнього освітлення вулиць в с.Адамівка, ремонт обеліску загиблим воїнам односельчанам, ремонт даху та опалення Адамівського будинку культури, заміна вікон у Адамівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, виготовлення технічних документацій на дитячий садок, будинок культури, проведення водогону в с.Новогригорівка.

У Новомихайлівській сільській раді до основних пунктів Плану перспективного розвитку села на 2019-2021 роки включили: придбання та установка водопровідної вежі по вулиці Центральна в сумі 500 тис. грн., ремонт даху в Новомихайлівській сільській раді, ямковий ремонт по вулиці Лесі Українки, заміна водопроводу по вулиці Новоодеська, озеленення території сільської ради, придбання тренажерного інвентаря.

«На сьогодні першочерговим завданням влади є донесення інформації про найбільш важливі об’єкти жителям району. Це необхідно для того, щоб почути пропозиції та максимально врахувати думку кожного, адже тільки за участю та за підтримки громадськості можна ефективно впроваджувати всі ініціативи щодо будівництва та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери», - зазначив заступник голови Врадіївської районної ради Валер’ян Цибульський.

Виконання зазначених пріоритетних завдань дасть можливість забезпечити стабільні темпи економічного зростання, сприятиме наповненню бюджету села та дозволить спрямувати фінансові ресурси у соціальну сферу для створення повноцінного життєвого середовища, додержання державних соціальних стандартів та гарантій.

 

« повернутися до списку новин