Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання Ради регіонального розвитку

Переглядів: 293

Наше майбутнє у наших руках

04 грудня 2018 року під головуванням голови Врадіївської райдержадміністрації Василя Жосана пройшло перше засідання Ради регіонального розвитку у Врадіївському районі. На цей захід зібралися очільники виконавчої та представницької влади району, головний спеціаліст відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління Департаменту фінансів Миколаївської облдержадміністрації, депутати районної ради, селищної та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, селищний,сільські голови, освітяни, медики, представники бізнесу, громадських організацій.

У ході засідання Ради регіонального розвитку підсумували результати роботи за останні три роки, а також визначили стратегію розвитку Врадіївського району  до 2021 року.

«Це лише початок, ми маємо запланувати навіть більше проектів і на наступні роки, аби всі заклади, всі дороги, на всій території району відповідали високим стандартам. Під час заходу маємо намір підбити підсумки зробленого за останні роки та вибудувати чітку стратегію розвитку на майбутнє», - зазначив під час засідання голова райдержадміністрації Василь Жосан.  

За рішенням засідання Ради регіонального розвитку найближчим часом селищна та сільські ради мають надати свої пропозиції щодо перспективного плану розвитку району на наступні три роки.

« повернутися до списку новин