Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Врадіївській дитячій музичній школі 50 років!

Переглядів: 194

          31 травня 2018 року в районному будинку культури відбулось свято мистецтва музики та гармонії присвячене 50-річчю з дня               заснування  Врадіївської дитячої музичної школи. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Жосан В.П., голова  районної ради Висоцький П.Т., завідуюча сектору культури, молоді та спорту Мокряк О.М.,  випускники музичного закладу    попередніх років.

Розпочав захід зведений оркестр музичної школи за участі викладачів, учнів та випускників. Після чого виступила директор музичної школи Соловйова О.Б.., яка привітала  всіх з ювілеєм та  подякувала  педагогічному колективу за те, що майстерно передають свої знання через музику,  учням школи за їх талант та бажання навчатися і прославляти школу  за межами району,  батькам які постійно переймаються долею школи .  

Привітав присутніх зі святом Жосан В.П..  Подякував за ті здобутки які має школа, за перемоги завдяки яким  відомі за межами нашого району, батькам за їх вклад у розвиток школи. Висоцький П.Т.  подякував педагогічному  колективу  за титанічну роботу направлену для процвітання  школи, також подякував усім хто приклав зусилля для покращення матеріально-технічної бази. Вручили  педагогічному колективу  на чолі з директором Соловйовою Л.Б. грамоту  вагомий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-ти річчя від дня заснування дитячої музичної школи та грамоту  за плідну, творчу та педагогічну діяльність  викладачу класу скрипки та фортепіано Соловйовій Н.В.

Привітали ювілярів зі святом директор Первомайської музичної школи №2 та Директор дитячої музичної школи смт Олександрівка. Зазначили, що: «в Миколаївській області налічується  45 шкіл естетичного виховання,  серед яких 3 – художніх школи, 14 -  школи мистецтв та 28 – музичних . Так, серед музичних закладів Врадіївська музична школа  знаходиться на високому професійному рівні». Побажали колективу  творчого натхнення,  побільше  талановитих дітей  та  вручили  з нагоди 50-річчя Почесну грамоту управління культури, національностей,  та релігій Миколаївської облдержадміністрації . 

Директор музичної школи вручила кожному викладачу закладу  грамоти  за плідну та багаторічну працю. Подякувала та вручила грамоти  батькам, постійним меценатам, спонсорам за  участь у житті школи за зміцнення матеріальної бази депутатам Миколаївської обласної ради  Жосану В.П. та  Власенку А.В. , директору ТОВСП «Нібулон» Вадатурському О.О. ,  керівнику ДП  «Врадіївський елеватор» Єфімову О.П.., директору СТОВ «Україна» Кізяєву І.О., директору ВКП «КАРО» Ханагяну Ю.К., приватним підприємцям  Багрін К.С., Міхєєвій Г.К.,

Мокряк О.М. та Соловйова О.Б.  вручили документ про позашкільну освіту та подарунки випускникам музичної школи 2018 року.

Супроводжувався захід численними виступами учнів, музичних колективів, випускників попередніх років, викладачів, які демонстрували високий рівень майстерності  та подарували всім присутнім гарний настрій .

« повернутися до списку новин