Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

З Планом перспективного розвитку району на 2019-2021 роки визначились Великовеселівська та Нововасилівська сільські ради

Переглядів: 167

14 грудня 2018 року голова районної ради Петро Висоцький провів зустрічі з депутатським корпусом Великовеселівської та Нововасилівської сільських рад, членами виконкому, керівниками об’єктів соціальної сфери сіл, на яких  було розглянуто проект Плану перспективного розвитку відповідних територій на 2019 – 2021 роки. 

Голова Нововасилівської сільської ради Світлана Тлуста виступила перед присутніми,  розповіла про проекти з розвитку інфраструктурних об’єктів, реалізація яких запланована на вищезазначений період:

- ремонт даху сільського Будинку культури;

- поточний ремонт водопровідної траси;

- ремонт мосту в с.Нововасилівка;

- ремонт доріг в с.Нововасилівка та с.Гражданівка та ін.

Голова Великовеселівської сільської ради Олександр Михайльонок під час засідання  Ради регіонального розвитку відзвітував перед активом села про виконання  програми економічного, соціального та культурного розвитку Великовеселівської сільської ради  за 2014- 2018 роки  та презентував  проект плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

Серед найбільш вагомих проектів, які заплановані до реалізації  - ремонт водопровідної мережі в с.Великовеселе, ремонт водопровідної мережі в с.Новоолексіївка, ремонт дороги с.Великовеселе.

«Важливо розвивати соціальну інфраструктуру села,  найголовніше, щоб люди відчували реальні позитивні зміни, кожна людина має отримати свою частку уваги від влади і районної, і сільської» - зазначив голова районної ради Петро Висоцький.

Учасники обговорення схвалили звіт про вже проведену роботу та  одностайно підтримали  план  перспективного розвитку сільських громад на 2019-2021 роки. 

« повернутися до списку новин