Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 107

20 грудня 208 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій. Провела засідання заступник голови постійної комісії Ростова О..

       В роботі засідання взяли участь голова районної ради Висоцький П., перший заступник голови    районної державної адміністрації Кравченко В., начальник фінансового управління                  Колісніченко М..

На порядку денному  було 38 питань, але головним було розгляд районного бюджету Врадіїавського району на 2019 рік.  Доповідала з даного питання   заступник начальника фінансового управління Кузнєцова Т.. Після обговорення члени комісії прийняли рішення винести дане питання на розгляд чергової сесії районної ради.

      Також розглянули ряд інших питань , а саме «Про внесення змін до районного бюджету Врадіївського району на 2018 рік», «Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Врадіївському районі на 2019-2020 роки», «Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства «Врадіївське житлово-комунальне господарство» на 2019 рік» та інші.

      Після розгляду та обговорення кожного питання депутати прийняли відповідні рішення та рекомендації.

 

 

« повернутися до списку новин