Врадіївська районна рада
Врадіївський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 151

21 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, промисловості, земельних ресурсів, соціального захисту села, охорони навколишнього середовища, торговельного і побутового обслуговування.

Провів засідання голова постійної комісії Єфімов О.П..

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Висоцький П.Т., заступник голови районної ради Цибульський В.М..

Депутати розглянули та підтримали наступні проекти рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки передбаченої для надання в оренду Михальченку М.В.; земельної ділянки для рибогосподарських потреб, яка перебуває в оренді громадян Ворони О.М. та Молдованенка В.М.; двох земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах в межах Сирівської сільської ради.

Заслухали проект районної Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Врадіївському районі на 2018-2022 роки та про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Врадіївському районі на 2013-2018 роки. По даним питанням було рекомендовано винести проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради.

Наприкінці засідання головний спеціаліст організаційного відділу районної ради Шліхар Є.В. нагадав присутнім депутатам щодо електронного декларування

« повернутися до списку новин